Προηγούμενος μήνας Προηγούμενη μέρα Επόμενη μέρα Επόμενος μήνας
Δείτε ανά χρόνο Δείτε ανά μήνα Δείτε ανά εβδομάδα Δείτε σήμερα Αναζήτηση Μετάβαση στο μήνα

ΑΣΚΗΣΗ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑΣ

Δευτέρα, 14 Οκτώμβριος 2013,  8:00 -  5:00
από Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Επισκέψεις : 41

Σήμερα πραγματοποιήθηκε στη σχολική μας μονάδα η πρώτη προγραμματισμένη για το σχολικό έτος 2013-2014 άσκηση ετοιμότητας διαχείρισης του σεισμικού κινδύνου.

Τις προηγούμενες ημέρες οι εκπαιδευτικοί της σχολικής μας μονάδας ενημέρωσαν υπεύθυνα τους μαθητές και τις μαθήτριες, δίνοντάς τους τις κατάλληλες οδηγίες για τις ενέργειες που θα πρέπει να κάνουν σχετικά με την αυτοπροστασία τους και τον τρόπο εκκένωσης του σχολικού κτιρίου.

Πίσω

JEvents v3.1.16 Stable   Copyright © 2006-2014