ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΓΙΟΡΤΗ!!

Σήμερα πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας, με μεγάλη επιτυχία, η καλοκαιρινή μας γιορτή από τις Δ΄, Ε΄και ΣΤ΄ τάξεις. Η Δ΄τάξη παρουσίασε με επιτυχία ένα θεατρικό με θέμα την αρχαία Κόρινθο και την ιστορία της , η Ε΄τάξη παρουσίασε το βραβευμένο από το Υπουργείο Παιδείας πρόγραμμα "Έχω Δικαίωμα" και οι μαθητές της ΣΤ΄ τάξης συμμετείχαν σε ένα απολαυστικό και χιουμοριστικό θεατρικό ,τώρα  που τα χρόνια του δημοτικού τελείωσαν γι ΄αυτούς! Επίσης ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας , αφού μοίρασε τα αναμνηστικά δώρα στους μαθητές της Στ τάξης, κλήρωσε για όλα τα παιδιά του σχολείου 3 (τρία) μοναδικά ποδήλατα!!Πραγματικά όλα ήταν υπέροχα! Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς καθώς και στα μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων για την συνεργασία και την προσφορά τους! Όλες οι φωτογραφίες στη στήλη Gallery - Καλοκαιρινή γιορτή 14-6-2016. Καλό καλοκαίρι !!!!